جستجو

درباره ما

بیواسطه شبکه ی آنلاین داد و ستد و خرید و فروش کالا و خدمات با رویکرد قیمت درب کارخانه برای انواع کالاهای مصرفی و خدمات بدون هزینه ی بالاسری ست.

پلتفرم بیواسطه توسط شرکت مطالعات تخصصی توسعه صادرات وواردات کالاهای صنعتی ومعدنی ایرانیان ایجاد گردیده.این شرکت از سال 84در زمینه ایجاد راهکارهای تخصصی برای فروش محصولات شرکتهای تولیدی فعالیت میکند و باعضویت بیش از15000 کارخانه و کارگاه صنعتی و تولیدی و شرکت های خدماتی در سایت خود، افتخار اتصال دادن این صنایع به هم برای پویایی تجاری بیشتر در صحنه ی تجارت کلان کشور را داشته و دارد.

مراحل تحقیقاتی و زیر ساخت ها و مطالعات و برنامه ریزی ها و ساخت دامنه بیواسطه از سال 80 شروع گردیده و هم اکنون در بهار ۱۴۰۰ در دسترس هم میهنان قرار گرفته است.

بیواسطه مفتخر است که با توجه به مفهوم و عملکرد اسم خود و با رویکرد ارتقای صنعت و تولید در سطح کشور ، در ابتدا تمامی واسطه های جریان فروش که باعث گران شدن کالا و خدمات برای مصرف کننده میشود را حذف کرده و به صورت بیواسطه تولید کننده را به مصرف کننده ی اصلی وصل نماید.

بیواسطه با شعار از کارخانه تا خانه- یک خط مستقیم بین خانه و کارخانه ایجاد مینماید تا مصرف کننده ،کالا یا خدمات را به قیمت درب کارخانه تهیه نماید و ضمنا کارخانه یا جریان تولید با حذف واسطه ها مستقیما به خریدار اصلی وصل شده و از عواید این امر مهم بهره برداری نماید.

هر کارخانه یا جریان تولیدی و یا خدماتی برای خود یک ویترین بزرگ با حق دسترسی آسان به آن را در بیواسطه دارد تا هر آنچه تولید میکند را خود در ویترین خود بگذارد و بیواسطه در معرض مصرف کننده ی اصلی قرار گیرد. مصرف کننده بیواسطه تولید کننده و قیمت های مصوب تولید کننده را رسد کرده و بیواسطه اقدام به خرید خواهد کرد.

شبکه توزیع بزرگ بیواسطه در این مسیر باعث میشود با کمترین زحمت و هزینه کالا یا خدمات از تولید کننده ی اصلی به مصرف کننده اصلی انتقال پیدا کند.

پلتفرم بیواسطه هم به تولید کننده و هم به خریدار فرصت تلاقی و رو در رو شدن میدهد.

 

فیلترها
Sort
display